Co ubrać do sukienki na ramiączkach?

Czekamy na lato prawie cały rok. Całą długą i ciemną zimę marzymy, że w końcu nadejdzie, a my nie będziemy musieli już dłużej ubierać ciepłych czapek, szalików i rękawiczek, że w końcu porzucimy w kąt puchowe kurtki, długie ciepłe płaszcze i pozwalające nam zasnąć w ciepłym łóżku termofory.

Gdzie jesteś lato?

Kiedy jednak już nadejdzie, często nie doceniamy, jak przyjemnie jest na zewnątrz, jak lubimy to ciepło okalające nasze ciało, jak cieszymy się, że nie musimy zakładać na siebie sterty ubrań, aby móc przeżyć kolejne wyjście z domu. Zapominamy jak marzliśmy każdego zimowego wieczoru czekając na spóźniający się autobus i marzyliśmy o wakacjach w ciepłych krajach, aby tylko choć na chwilę uwolnić się od wszechogarniającego zimna, które nie tylko utrudnia nam życie, ale po prostu powoduje, że nasze życie często jest smutne i ponure. 

Aż w końcu nadchodzi. Nasze ulubione, ukochane, wyczekane lato. Czas wakacji dla dzieci i wyjazdów urlopowych całą rodziną. Czas słońca, długich romantycznych wieczorów na plaży i lodów na patyku jedzonych prosto z budki. Często jednak bywamy bardzo niewdzięczni i narzekamy, że za gorąco, za duszno, że się pocimy i ciągle pić się chce. Może warto wtedy przypomnieć sobie, jak bardzo tęskniliśmy za tym latem cały rok. Jak wyobrażaliśmy sobie te chwile, kiedy całą rodziną znowu będziemy spacerować po plaży w zwiewnych sukienkach, a nie ubierać piątą parę rajstop mając nadzieję, że temperatura nie spadnie poniżej -10 stopni. Doceńmy to, że możemy w końcu wyciągnąć z szafy sukienki na ramiączkach, nie tylko po to, aby po całym roku trochę je przewietrzyć, ale aby poczuć w końcu słońce na skórze, aby pozwolić letniemu wietrzykowi musnąć nasze ciało i zostawić na nim zapach letniej bryzy. 

Sukienki na ramiączkach na lato

Sukienki na ramiączkach na lato sprawdzają się idealnie. Odpowiednio przewiewne, pozwalają nam cieszyć się wspaniałą pogodą. Odsłaniają kusząco ramiona, pokazując nasz wspaniały, całą zimę pielęgnowany dekolt, jednocześnie uwalniając nas od nieznośnego dotyku ubrania w upalny dzień. Krótkie czy długie będą pasować każdej kobiecie. Absolutnie każda, niezależnie od wieku i figury będzie potrafiła wybrać odpowiedni dla siebie fason takiej sukienki, podkreślając w ten sposób walory swojej sylwetki. Wspaniale jest widzieć letnią porą zadbaną, może już nie pierwszej młodości kobietę, ubraną w długą do kostek suknie na ramiączkach, jak również młodziutką dziewczynę odsłaniająca zgrabne nogi w krótkiej sukience bez rękawów

Co do sukienki na ramiączkach?

Na szczęście na pytanie, co ubrać do sukienki na ramiączkach znajdziemy bardzo szybko odpowiedź. Sukienki te są tak uniwersalne, że pasuje do nich niemal każde obuwie. Sandały czy szpilki, świetnie będą się komponować z romantyczną sukienką na ramiączkach, choć najnowszym trendem są sportowe buty noszone do kobiecych sukienek i o dziwo, to niecodzienne połączenie również zyskuje sobie coraz większą rzeszę zwolenniczek. Podobne sprawa wygląda z torebkami czy okryciami wierzchnimi. Do sukienek na ramiączkach pasuje niemal wszystko i to od nas zależy na jaką stylizację się zdecydujemy. Ważne jest tylko, abyśmy dobrze czuli się w wybranym przez nas stroju i mogli czerpać z ciepłych dni jak najwięcej.

Komentarze ()