Bluzki koronkowe

Dzisiejsze trendy modowe odznaczają się luźnym połączeniem wielu elementów garderoby, oraz dowolnością w zestawieniach kolorystycznych i to niezależnie od miejsca przeznaczenia, do którego w danej stylizacji mamy się udać. Odwaga w doborze garderoby rządzi już więc na salonach, w biurach i szkołach, a także miejskich ulicach czy dyskotekach. Czasem jednak klasyka i skromność okazują się być niezastąpione i tworzą niezwykle oryginalny look na tle wielobarwnych strojów. Garsonki, garnitury czy idealnie skrojone zestawy ubraniowe to raczej już przeżytek, jednak pewne części garderoby są ponadczasowe i zawsze wyglądają dobrze, nadając szyku całej stylizacji. 

Elegancka bluzka koronkowa

Taka jest na przykład koronkowa bluzka. Ten element garderoby sam w sobie wyznacza elegancję i pasuje do spodnispódnic tworząc wspólnie doskonałą stylizację na każde wyjście, podczas którego chcemy się czuć dostojnie. Biznesowe spotkania, wieczorne wyjścia, imprezy rodzinne czy też koktajlowe bankiety to dobre okazje do założenia niecodziennej stylizacji, a bluzki koronkowe spełniają podczas nich swoją rolę. Ten element powinien na stałe zagościć w szafie każdej kobiety, ponieważ nie raz zostanie wykorzystany i to na różne sposoby. Starannie wykonana gipiura, ażur, czy klasyczna koronka to zawsze dobry wybór, ponieważ świadczy o ukierunkowaniu na jakość i elegancki styl. Bluzka zapewnia poczucie komfortu i zawsze zwróci na siebie uwagę, stając się ikoną do naśladowania. Podkreślona strojną biżuterią zabłyśnie w towarzystwie, a zestawiona z biznesowymi cygaretkami przyda się na ważnych spotkaniach w pracy. Coraz częściej widywana jest także w ubiorze z jeansami podczas miejskich spacerów, podkreślając tym elegancki styl właścicielki. 

Już sam, delikatny element koronki wtłoczony do zwykłego t-shirtu, przynosi mu kokieteryjny i zalotny wygląd, który sprawdzi się w wielu okazjach. Bluzka z dodatkiem koronki z pewnością przyniesie szczęście podczas randki, kiedy chcemy po prostu dobrze wyglądać. Taka bluzka odsłoni wszystkie nasze walory, jednocześnie pozostawiając nutkę tajemnicy. Jak mówi złota zasada - trzeba się umieć ubrać, ale nie przebrać - ten element garderoby jest gwarancją pomyślnego look'u. To produkt o charakterze romantycznym, pasujący do każdej kobiety, dlatego jest tak ceniony przez użytkowniczki. 

Ponadczasowe koronkowe bluzki

Warto jednak pamiętać aby zachować dystans i nie przesadzać z nadmiarem koronek w swoim ubiorze, gdyż może to poskutkować barokowym wyglądem hrabiny, co okazuje się dość komiczne w dzisiejszych czasach. Decydując się na założenie koronkowej bluzki, pozostawmy dół stylizacji raczej w spokojnej tonacji, bez nadmiaru tekstury czy kolorów. Należy pamiętać, że wówczas góra stylizacji jest tak urocza, że nie potrzebuje towarzystwa równie strojnej spódnicy czy spodni. 

Bluzki koronkowe eleganckie zyskały już sobie wiele sympatyków, które doceniają ten produkt za ponadczasowość, uniwersalizm i elegancję samą w sobie. Mimo zmieniających się trendów, one wciąż pozostają na topie i królują wszędzie tam, gdzie się pojawią.